SMAJ58AE3/TR13
Číslo produktu DigiKey
150-SMAJ58AE3/TR13TR-ND - Páska a cívka (TR)
150-SMAJ58AE3/TR13CT-ND - Řezaná páska (CT)
150-SMAJ58AE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ58AE3/TR13
Popis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
93,6V Svorka 5,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
500W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
58V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
64,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
93,6V