SMAJ58A-TR
Číslo produktu DigiKey
497-3508-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-3508-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-3508-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ58A-TR
Popis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
93,6V Svorka 4,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ58A-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
58V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
64,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
93,6V