SMA6J58A-TR
Číslo produktu DigiKey
497-5940-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5940-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5940-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMA6J58A-TR
Popis
TVS DIODE 58VWM 100VC DO214AC
Podrobný popis
100V Svorka 33A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
SMA6J58A-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
33A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
58V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
64,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
100V