SMLJ90CA
Číslo produktu DigiKey
SMLJ90CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMLJ90CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMLJ90CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMLJ90CA
Popis
TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
146V Svorka 20,6A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
SMLJ90CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,6A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
90V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
100V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
146V