PIC24FJ256DA210-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC24FJ256DA210-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC24FJ256DA210-I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 24F IO mikrokontroléru 16 bitů 32MHz 256kB (85,5k x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC24FJ256DA210-I/PT Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
96K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,2V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 24x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz