MIC2289C-34YD6-TR
Číslo produktu DigiKey
MIC2289C-34YD6-TR-ND - Páska a cívka (TR)
MIC2289C-34YD6-CT-ND - Řezaná páska (CT)
MIC2289C-34YD6-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC2289C-34YD6-TR
Popis
IC LED DRVR RGLTR PWM TSOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO LED řadiče 1 Výstup DC DC regulátor Zvyšovací (zesílení) Analogový, PWM Stmívání 750mA (spínač) TSOT-23-6
Modely EDA/CAD
MIC2289C-34YD6-TR Modely
Kategorie
Napětí - výstup
34V
Proud - výstup / kanál
750mA (spínač)
Kmitočet
1,2MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Pouzdro
SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6
Napájecí napětí (min)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-6
Napájecí napětí (max)
10V