TC1264-3.3VDBTR
Číslo produktu DigiKey
TC1264-3.3VDBTR-ND - Páska a cívka (TR)
TC1264-3.3VDBCT-ND - Řezaná páska (CT)
TC1264-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TC1264-3.3VDBTR
Popis
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA SOT-223-3
Modely EDA/CAD
TC1264-3.3VDBTR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
130 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,4V při 800mA