MIC39100-3.3WS
Číslo produktu DigiKey
576-1172-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC39100-3.3WS
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223-3
Modely EDA/CAD
MIC39100-3.3WS Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,63V při 1A
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Napětí - vstup (max)
16V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V