LMZ14203HTZ/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LMZ14203HTZ/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LMZ14203HTZ/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LMZ14203HTZ/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZ14203HTZ/NOPB
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 5 ~ 30V 3A 6V - 42V Vstup
Modely EDA/CAD
LMZ14203HTZ/NOPB Modely
Vlastnosti
UVLO
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Účinnost
94%
Velikost / rozměry
0,40" D x 0,39" Š x 0,18" V (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Napětí - vstup (min)
6V
Napětí - vstup (max)
42V
Proud - výstup (max)
3A