MIC39100-2.5WS
Číslo produktu DigiKey
576-3374-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC39100-2.5WS
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-3
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MIC39100-2.5WS Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,63V při 1A
Mfr
Proud - výstup
Balení
Trubice
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Výstupní konfigurace
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Napětí - vstup (max)
16V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V