MIC3490-3.3YM5-TR
Číslo produktu DigiKey
MIC3490-3.3YM5-TR-ND - Páska a cívka (TR)
MIC3490-3.3YM5-CT-ND - Řezaná páska (CT)
MIC3490-3.3YM5-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC3490-3.3YM5-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MIC3490-3.3YM5-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
30 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
2 mA
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
36V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,45V při 100mA