LMZM33604RLXR
Číslo produktu DigiKey
296-52220-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-52220-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-52220-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZM33604RLXR
Popis
DC DC CONVERTER 1-20V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1 ~ 20V 4A 3,5V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMZM33604RLXR Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, UVLO
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
91%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 41-PowerBQFN
Napětí - vstup (min)
3,5V
Velikost / rozměry
0,63" D x 0,39" Š x 0,16" V (16,0mm x 10,0mm x 4,1mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Dodávaná velikost pouzdra
41-B2QFN (16x10)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
4A