BBUP00201209101Y00
Číslo produktu DigiKey
553-BBUP00201209101Y00TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-BBUP00201209101Y00CT-ND - Řezaná páska (CT)
553-BBUP00201209101Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BBUP00201209101Y00
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 5A 20mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
5A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)