MCP1802T-3002I/OT
Číslo produktu DigiKey
MCP1802T-3002I/OTTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP1802T-3002I/OTCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP1802T-3002I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1802T-3002I/OT
Popis
IC REG LINEAR 3V 300MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP1802T-3002I/OT Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
50 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (10kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
10V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,35V při 100mA