CPC1008NTR
Číslo produktu DigiKey
212-CPC1008NTR-ND - Páska a cívka (TR)
212-CPC1008NTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
212-CPC1008NTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPC1008NTR
Popis
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-100V
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPC1008NTR Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
0 V ~ 100 V
Mfr
Zátěžný proud
150 mA
Řada
Odpor v zapnutém stavu (max)
8 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup
1,2VDC