CPC1009N
Číslo produktu DigiKey
CPC1009N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPC1009N
Popis
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-100V
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Kategorie
Napětí - zátěž
0 V ~ 100 V
Mfr
Zátěžný proud
150 mA
Řada
Odpor v zapnutém stavu (max)
8 Ohms
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup
1,2VDC