STP16CPS05MTR
Číslo produktu DigiKey
497-5746-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-5746-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-5746-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STP16CPS05MTR
Popis
IC LED DRIVER LINEAR 100MA 24SOP
Podrobný popis
IO LED řadiče 16 Výstup Lineární součástky Posuvný registr Stmívání 100mA 24-SOP
Modely EDA/CAD
STP16CPS05MTR Modely
Kategorie
Napájecí napětí (max)
5,5V
Napětí - výstup
20V
Proud - výstup / kanál
100mA
Kmitočet
30MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Pouzdro
24-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Dodávaná velikost pouzdra
24-SOP
Napájecí napětí (min)
3V