JANTXV1N5417/TR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Katalogový list
Dioda 200 V 3A Průchozí otvor B, Axiální
JANTXV1N5417/TR
Číslo produktu DigiKey
150-JANTXV1N5417/TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JANTXV1N5417/TR
Popis
DIODE STANDARD 200V 3A B AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 200 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
1.5 V @ 9 A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)