1N5417E3/TR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Dioda 200 V 3A Průchozí otvor B, Axiální
1N5417E3/TR
Číslo produktu DigiKey
150-1N5417E3/TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1N5417E3/TR
Popis
DIODE STANDARD 200V 3A B AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 9 A
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Páska a cívka (TR)
Doba zpětného zotavení (trr)
150 ns
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
B, Axiální
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C