JAN1N5417 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Dioda 200 V 3A Průchozí otvor B, Axiální
JAN1N5417
Číslo produktu DigiKey
1086-2088-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JAN1N5417
Popis
DIODE STANDARD 200V 3A B AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
150 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 200 V
Balení
Hromadné balení
Třída
Vojenství
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
MIL-PRF-19500/411
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Dodávaná velikost pouzdra
B, Axiální
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 9 A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)