DSC1003DL2-024.0000T není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Katalogový list
24 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
DSC1003DL2-024.0000T
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1003DL2-024.0000T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1003DL2-024.0000T
Popis
MEMS OSC LP 24MHZ LVCMOS -40C-10
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Odebíraný proud (max)
8mA
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)