DSA1001DL2-024.0000TVAO je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Katalogový list
24 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
DSA1001DL2-024.0000TVAO
Číslo produktu DigiKey
DSA1001DL2-024.0000TVAO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA1001DL2-024.0000TVAO
Popis
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Odebíraný proud (max)
6,3mA
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
CMOS
Základní číslo produktu
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V