MHDB15SS není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
MH Connectors
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Encitech Connectors AB
Skladem : 850
Katalogový list
Encitech Connectors AB
Skladem : 801
Assmann WSW Components
Skladem : 0
Assmann WSW Components
JAE Electronics
15 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
MHDB15SS
Číslo produktu DigiKey
4672-MHDB15SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MHDB15SS
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (bez závitu)
Mfr
Koncovka
Pájecí žlábek
Řada
Primární materiál
Kov
Balení
Nosič
Průmyslové počítače
Ocelový, Pokovení cínem a niklem
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu
Zlatá
Provedení konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Jmenovitý proud (A)
5A
Počet pozic
Jmenovité napětí
250V
Počet řad
2
Barva
Černá
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
2 (DA, A)
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C