MHDPPK15-DB15P-K
Číslo produktu DigiKey
4672-MHDPPK15-DB15P-K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MHDPPK15-DB15P-K
Popis
CONN D-SUB PLUG 15POS SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Kategorie
Koncovka
Pájecí žlábek
Mfr
Primární materiál
Plastový
Řada
Průmyslové počítače
Cín
Balení
Sáček
Povrch kontaktu
Cín
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
5A
Provedení konektoru
Jmenovité napětí
250V
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Dielektrický materiál
Plastový
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
2
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C