DA-15S-ULR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Encitech Connectors AB
Skladem : 850
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Encitech Connectors AB
Skladem : 801
Katalogový list
Assmann WSW Components
Skladem : 0
Assmann WSW Components
Skladem : 0
MH Connectors
MH Connectors
Obrázek pro DA-15S-ULR není k dispozici
DA-15S-ULR
Číslo produktu DigiKey
670-DA-15S-ULR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DA-15S-ULR
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Kategorie
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (bez závitu)
Mfr
Koncovka
Pájecí žlábek
Řada
Primární materiál
Kov
Balení
Hromadné balení
Průmyslové počítače
Ocelový, Bezbarvě pochromovaný zinek
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Jmenovitý proud (A)
5A
Způsob montáže
Velikost vodiče
20AWG
Měděná slitina
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C