GST160A48-R7B
Číslo produktu DigiKey
1866-2048-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GST160A48-R7B
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 160W
Podrobný popis
48V 160 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
GST160A48-R7B Modely
Kategorie
Výkon (W)
160 W
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
6,89" D x 2,83" Š x 1,38" V (175,0mm x 72,0mm x 35,0mm)
Napětí - výstup
48V
Proud - výstup (max)
3,34A