DTM165PW480C
Číslo produktu DigiKey
285-2408-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DTM165PW480C
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 165W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48V 165 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
165 W
Výrobce
TDK-Lambda
Aplikace
Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň V
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
41,34" (1,05m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
6,69" D x 3,35" Š x 1,73" V (170,0mm x 85,0mm x 44,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup
48V
Hmotnost
1,8lb (816,5 g)
Proud - výstup (max)
3,44A