GSM160A48-R7B
Číslo produktu DigiKey
1866-1917-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GSM160A48-R7B
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 160W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48V 160 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GSM160A48-R7B Modely
Kategorie
Výkon (W)
160 W
Výrobce
MEAN WELL USA Inc.
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
6,89" D x 2,83" Š x 1,38" V (175,0mm x 72,0mm x 35,0mm)
Napětí - výstup
48V
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus, TUV
Proud - výstup (max)
3,34A