HSC10010RJ
HSC10010RJ
HSC10010RJ
Číslo produktu DigiKey
A102356-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSC10010RJ
Popis
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohms ±5% 100W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HSC10010RJ Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Řada
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Balení
Hromadné balení
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
2,579" D x 1,870" Š (65,50mm x 47,50mm)
Odpor
10 Ohms
Výška při usazení (max)
1,024" (26,00mm)
Tolerance
±5%
Provedení přívodů
Pájecí očka
Výkon (W)
100W