CGH40045F
Číslo produktu DigiKey
1465-CGH40045F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CGH40045F
Popis
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF MOSFET 28 V 400 mA 0Hz ~ 4GHz 14dB 55W 440193
Kategorie
Zkušební napětí
28 V
Výrobce
MACOM Technology Solutions
Jmenovitý proud (A)
14A
Řada
Testovací proud
400 mA
Balení
Nosič
Výstupní výkon
55W
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Jmenovité napětí
84 V
Technologie
HEMT
Pouzdro
440193
Kmitočet
0Hz ~ 4GHz