CG2H40045F
Číslo produktu DigiKey
1465-CG2H40045F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CG2H40045F
Popis
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF MOSFET 28 V 400 mA 4GHz 16dB 440193
Kategorie
Zkušební napětí
28 V
Výrobce
MACOM Technology Solutions
Testovací proud
400 mA
Řada
Jmenovité napětí
120 V
Balení
Nosič
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
440193
Technologie
HEMT
Dodávaná velikost pouzdra
440193
Kmitočet
4GHz