CGH40120F
Číslo produktu DigiKey
1465-CGH40120F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CGH40120F
Popis
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF MOSFET 28 V 1 A 0Hz ~ 4GHz 19dB 120W 440193
Kategorie
Zkušební napětí
28 V
Výrobce
MACOM Technology Solutions
Jmenovitý proud (A)
28A
Řada
Testovací proud
1 A
Balení
Nosič
Výstupní výkon
120W
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
84 V
Technologie
HEMT
Pouzdro
440193
Kmitočet
0Hz ~ 4GHz