CGH40045P
Číslo produktu DigiKey
1465-CGH40045P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CGH40045P
Popis
RF MOSFET HEMT 28V 440206
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF MOSFET 28 V 400 mA 4GHz 14dB 45W 440206
Kategorie
Zkušební napětí
28 V
Testovací proud
400 mA
Řada
Výstupní výkon
45W
Jmenovité napětí
84 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pouzdro
440206
Kmitočet
4GHz