SZ1SMA26CAT3G
Číslo produktu DigiKey
F11515TR-ND - Páska a cívka (TR)
F11515CT-ND - Řezaná páska (CT)
F11515DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZ1SMA26CAT3G
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 9,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
400W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Řada
Kapacita při kmitočtu
240pF při 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
26V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
28,9V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,5A