SMAJ26CA
Číslo produktu DigiKey
478-SMAJ26CATR-ND - Páska a cívka (TR)
478-SMAJ26CACT-ND - Řezaná páska (CT)
478-SMAJ26CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ26CA
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMAJ
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 9,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMAJ (DO-214AC)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
26V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
28,9V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V