SMAJ26CA
Číslo produktu DigiKey
118-SMAJ26CATR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SMAJ26CACT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SMAJ26CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ26CA
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 9,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ26CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V