SMCJ40CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ40CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ40CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ40CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ40CA
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,5V Svorka 23,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ40CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
23,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
44,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V