SMCJ40CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMCJ40CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ40CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ40CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ40CA-13-F
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,5V Svorka 23,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SMCJ40CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
23,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
40V
Průrazné napětí (min)
44,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V