BZT52C12
Číslo produktu DigiKey
4878-BZT52C12TR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-BZT52C12CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-BZT52C12DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZT52C12
Popis
DIODE ZENER 12V 500MW SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123F
Modely EDA/CAD
BZT52C12 Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
35 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 9 V
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123F
Výkon - max
500 mW