BZT52C12 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BZT52C12 |
Popis | DIODE ZENER 12V 500MW SOD123F |
Standardní dodací lhůta výrobce | 6 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Zenerova dioda 12 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123F |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BZT52C12 Modely |
Kategorie | Impedance (max) (Zzt) 35 Ohms |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 100 nA @ 9 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -50°C ~ 150°C (TJ) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz) | Pouzdro |
Tolerance ±5% | Dodávaná velikost pouzdra SOD-123F |
Výkon - max 500 mW |