SMBJ17CA
Číslo produktu DigiKey
SMBJ17CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ17CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ17CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ17CA
Popis
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
27,6V Svorka 21,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ17CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
27,6V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
21,8A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
17V
Průrazné napětí (min)
18,9V