SMBJ17CA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMBJ17CA |
Popis | TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMB |
Standardní dodací lhůta výrobce | 23 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 27,6V Svorka 21,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Omezovací napětí (max) při Ipp 27,6V |
Mfr | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 21,8A |
Řada | Špičkový impulzní výkon 600W |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Telecom |
Typ Zener | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 17V | Pouzdro DO-214AA, SMB |
Průrazné napětí (min) 18,9V | Dodávaná velikost pouzdra |