SZ1SMB17CAT3G
Číslo produktu DigiKey
F11549TR-ND - Páska a cívka (TR)
F11549CT-ND - Řezaná páska (CT)
F11549DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZ1SMB17CAT3G
Popis
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMB
Podrobný popis
27,6V Svorka 21,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
600W
Kapacita při kmitočtu
490pF při 1MHz
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
17V
Průrazné napětí (min)
18,9V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Omezovací napětí (max) při Ipp
27,6V
Dodávaná velikost pouzdra
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
21,7A