MINISMDC075F/33-2
Číslo produktu DigiKey
MINISMDC075F/33-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MINISMDC075F/33-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MINISMDC075F/33-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINISMDC075F/33-2
Popis
PTC RESET FUSE 33V 750MA 1812
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 33V 750 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický)
Kategorie
Čas do vypnutí
1 s
Odpor - výchozí (Ri) (min)
110 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
390 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
1812 (4532 metrický)
Napětí - max
33V
Velikost / rozměry
0,181" D x 0,128" Š (4,60mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Tloušťka (max)
0,057" (1,46mm)
Vypínací proud (It)
1.6 A
Max. proud
100 A