DMP10H400SE-13
Číslo produktu DigiKey
DMP10H400SE-13DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMP10H400SE-13DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMP10H400SE-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMP10H400SE-13
Popis
MOSFET P-CH 100V 2.3A/6A SOT223
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 100 V 2,3A (Ta), 6A (Tc) 2W (Ta), 13,7W (Tc) Montáž na povrch SOT-223-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DMP10H400SE-13 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
17.5 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1239 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2W (Ta), 13,7W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
250mOhm při 5A, 10V