MICROSMD010F-2
Číslo produktu DigiKey
MICROSMD010F-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MICROSMD010F-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MICROSMD010F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MICROSMD010F-2
Popis
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 100 mA Ih Montáž na povrch 1210 (3225 metrický), Konkávní
Modely EDA/CAD
MICROSMD010F-2 Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
1 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
2.1 Ohms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
15 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1210 (3225 metrický), Konkávní
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,127" D x 0,102" Š (3,22mm x 2,58mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
100 mA
Tloušťka (max)
0,033" (0,85mm)
Vypínací proud (It)
250 mA
Schvalovací agentura
CSA, TUV, UL
Max. proud
10 A