MINIASMDC030F-2
Číslo produktu DigiKey
MINIASMDC030F-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MINIASMDC030F-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MINIASMDC030F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINIASMDC030F-2
Popis
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 300 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
200 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.75 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Polymerový
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí - max
30V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Přídržný proud (Ih) (max)
300 mA
Pouzdro
1812 (4532 metrický), Konkávní
Vypínací proud (It)
600 mA
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Max. proud
40 A
Tloušťka (max)
0,035" (0,89mm)