MINISMDC030F-2
Číslo produktu DigiKey
MINISMDC030F-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MINISMDC030F-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MINISMDC030F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINISMDC030F-2
Popis
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 300 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
200 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.75 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1812 (4532 metrický), Konkávní
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
300 mA
Tloušťka (max)
0,035" (0,89mm)
Vypínací proud (It)
600 mA
Schvalovací agentura
CSA, TUV, UL
Max. proud
40 A