15KPA48A
Číslo produktu DigiKey
15KPA48ATR-ND - Páska a cívka (TR)
15KPA48ACT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15KPA48A
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.7VC P600
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,7V Svorka 194,3A Ipp TVS dioda Průchozí otvor P600
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
15KPA48A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
194,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
15000W (15kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
48V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
53,6V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,7V