15KPA48A/B
Číslo produktu DigiKey
13-15KPA48A/BCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-15KPA48A/BTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15KPA48A/B
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.7VC P600
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,7V Svorka 194,3A Ipp TVS dioda Průchozí otvor P600
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,7V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
194,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
15000W (15kW)
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
48V
Průrazné napětí (min)
53,6V